Oferta pracy

Jeśli interesuje Cię przyszła kariera w Firmie Blachotrapez, prześlij nam swoje CV na adres praca@blachotrapez.eu
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapewniamy , że dane osobowe gromadzone na potrzeby rekrutacji są przechowywane w warunkach gwarantujących ich bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Blachotrapez dla potrzeb rekrutacyjnych zgodnie  przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( DZ. U. nr 133 poz. 883).

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: mazowieckie / Sękocin Nowy

Główne zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • pakowanie, rozładunek i załadunek towaru,
  • ogólne prace magazynowe,

Wymagania:

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie dwu zmianowym,

Oferujemy:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne: wynagrodzenie i warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:

lub listownie

Blachotrapez Sp. z o.o.
34-700 Rabka Zdrój, ul. Kilińskiego 49A

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.