Wróć do aktualności

Wspólnie kibicowaliśmy naszym! Sportowy Event Euro 2020 Blachotrapez

Kategoria: Z życia firmy
Data dodania: 21.06.2021

19 czerwca w wyjątkowym miejscu, bo na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, w wyjątkowych okolicznościach, bo w 115. rocznicę powstania klubu piłkarskiego TS Wisła Kraków, spotkaliśmy się by wspólnie kibicować naszej Reprezentacji podczas mistrzowskiego starcia w Sewilli.

Jako firma, która w sposób szczególny wspiera polski sport dla naszych partnerów przygotowaliśmy wyjątkowy Event. Wspólne oglądanie transmisji meczu fazy grupowej Polska – Hiszpania na mistrzostwach Europy 2020 to idealna okazja, aby razem przeżywać sportowe emocje i cieszyć się z sukcesów naszej drużyny. Niezwykłej atmosferze sprzyjało legendarne miejsce – Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie. Tuż przed rozpoczęciem transmisji meczu licznymi brawami i wystąpieniem naszych gości, znanych polskich piłkarzy związanych z klubem TS Wisła Kraków Mirosława Szymkowiaka i Macieja Żurawskiego,   uczciliśmy szczególny dzień dla wiślackiej społeczności – 115. rocznicę powstania klubu piłkarskiego TS Wisła Kraków.

Mecz Polska – Hiszpania na Euro 2020 od początku wzbudzał wiele emocji. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 po golu Alvaro Moraty. Oczekiwaliśmy więc w napięciu na drugą część spotkania. I tu proszę jak na życzenie, a może w wyniku naszych licznych dopingujących okrzyków Polska wyrównała tuż po przerwie. Radość wybuchła na trybunach! Do ostatniej minuty w skupieniu, ale już jedną nogą na meczu ze Szwecją oczekiwaliśmy końcowego gwizdka. I stało się zremisowaliśmy! Drużyna Paulo Sousy zyskała szansę na awans do fazy pucharowej, a my w swobodnej atmosferze, przepełnionej sportowymi emocjami i radością z remisu świętowaliśmy do białego rana!

Kamil Glik – naszą dumą!

Z podziwem obserwowaliśmy postawę naszego ambasadora Kamila Glika. Kamil podczas meczu z Hiszpanią aż 11 razy skutecznie interweniował we własnym polu karnym. Tym samym ustanawiając nowy rekord Euro 2020.

Wszystkim obecnym dziękujmy za wspólną zabawę! Zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia!