Zobacz aktualne
oferty pracy

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach.

Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju.

Jeżeli nasze wartości są spójne z Twoimi, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego blacho i trapezowego Zespołu.

Qlik Sense Analityk - Developer

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji przy wykorzystaniu oprogramowania Qlik Sense; ekstrakcja danych pochodzących z przygotowanych źródeł QVD; walidacja, transformacja i modelowanie danych, analiza oraz wizualizacja danych w przejrzystych i zrozumiałych dashoboardach.
  • Przebudowa istniejących raportów, inwentaryzacja dostępnych raportów z obszarów operacyjnych, analiza jakości danych w nich zawartych, optymalizacja wskaźników i wizualizacji, przepięcie aplikacji na odpowiednie źródła QVD.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej ułatwiającej bezproblemowe funkcjonowanie dostarczonych aplikacji oraz płynną wymianę wiedzy w obrębie zespołu projektowego.
  • Komunikację z biznesem mającą na celu utrzymanie ciągłości, poprawę jakości procesu tworzenia aplikacji w obszarach operacyjnych ( Produkcja, Logistyka), czy też rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klienta wewnętrznego.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • Możliwość udziału w zewnętrznych szkoleniach/konferencjach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (idealnie w środowisku produkcyjnym).
  • Dobra znajomość T-SQL, pozwalająca na swobodne pisanie kwerend.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Umiejętność wizualizacji danych w trafny i przejrzysty sposób
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.
  • Znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych
  • Umiejętność definiowania zakresu danych potrzebnych dla zaspokojenia potrzeb informacyjnych.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. informatyka, finanse, controlling).
  • Silna autonomia, wysokie zdolności analityczne, silne umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV:

Możesz aplikować za pomocą formularza na stronie internetowej:

lub listownie:

Blachotrapez Sp. z o.o.
34-700 Rabka Zdrój, ul. Kilińskiego 49A

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.

Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce Pracy: Sękocin Nowy woj. mazowieckie

Miejsce pracy: Sękocin Nowy (pow. pruszkowski)

Opis stanowiska:

  • bieżące naprawy, konserwacja maszyn i urządzeń
  • analiza stanu technicznego maszyn
  • przeglądy techniczne
  • instalowanie nowych i demontowanie starych urządzeń
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący system wynagrodzeń
  • pakiet medyczny
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie z parkiem maszynowym w zakładzie produkcyjnym
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice oraz uprawnienia elektryczne
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności
  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność