Zobacz aktualne
oferty pracy

Grupa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach.

Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju.

Jeżeli nasze wartości są spójne z Twoimi, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego blacho i trapezowego Zespołu.

Doradca Handlowo Techniczny Blachotrapez

Miejsce pracy: Nowy Targ

Zadania:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria, systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku. Bieżąca obsługa klienta, wycena zamówienia i realizacja zamówień. Wsparcie i doradztwo techniczne.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • pakiet medyczny
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • zniżki na produkty firmowe, ciekawe oferty od biznesowych partnerów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)
  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych CV nie zwracamy.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

www.blachotrapez.eu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV:

Możesz aplikować za pomocą formularza na stronie internetowej:

lub listownie:

Blachotrapez Sp. z o.o.
34-700 Rabka Zdrój, ul. Kilińskiego 49A

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola nad bieżącym procesem produkcyjnym,
  • Kontrola surowca stosowanego do produkcji, raportowanie wyników badań,
  • Nadzór nad zbieraniem danych, analiza wyników oraz opracowywanie statystyk i raportów,
  • Definiowanie działań korygujących wynikających z bieżącej kontroli,
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem procesów jakościowych,
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Udział w uruchomieniach nowych wyrobów/ procesów,
  • Udział w audytach zewnętrznych,
  • Udział oraz prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Nadzór nad dokumentacją systemową w swoim obszarze,
  • Zlecanie i nadzorowanie zewnętrznych i wewnętrznych badań nowo wprowadzanych wyrobów,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu standardów wewnętrznych i wymagań jakościowych.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne: wynagrodzenie i warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym pakiet szkoleń.
  • Pakiet medyczny

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Kreatywność i samodzielność w pracy,
  • Proaktywne podejście do zadań i pojawiających się problemów,
  • Dbałość o terminowość wykonywanych zadań, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi 8D, Ishikawa, 5Why,
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością ISO 9001,
  • Nastawienie na cele, rozwój i nowe wyzwania,
  • Umiejętność komunikacji oraz współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji,
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presja czasu.

Jesteśmy częścią Grupy Blachotrapez
logo-blachotrapez
logo-btrsystems
logo-krop
logo-revoltenergy
logo-pvex
logo-gard